فلزیاب حرفه ای

فلزیاب حرفه ای

felezyabeghlid مقالات , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب حرفه ای | خرید فلزیاب | فروش فلزیاب | اجاره فلزیاب | فلزیاب ارزان

فلزیاب حرفه ای در نوع عملکرد برای شناسایی هدف های اصلی یا طلا یا جهت نقطه زنی در شرایط تصویری نیاز به وجود کویل یا یوپ با سیم پیچ ندارد و مجهز به سنسور مادون قرمز یا سنسور التراسونیک یا سنسور نوری حرارتی می باشد.

 

فلزیاب حرفه ای
فلزیاب حرفه ای

فلزیاب حرفه ای مجهز به صدا

فلزیاب حرفه ای یا ردیاب حرفه ای یا معدن یاب حرفه ای که مجهز به صدا میی باشد باید دارایی تنظیمات مربوط به صدا در وضعیت تغییر نوع صدا بصورت دستی توسط اپراتور فلزیاب باشد. فلزیاب حرفه ای یا ردیاب حرفه ای یا معدن یاب حرفه ایی مجهز به تنظیمات صدا ارای تنظیمات صدا بصورت تند و بم و تیک تیک میباشد و نوع صدا را میتواند اپراتور با کلید PU/TON تعیین کند و با TONE ADJUST وضعیت صدا زمینه را تغییرات داده تا بهترین صدا زمینه در آن محدوده بدست آورد.

بهترین فلزیاب

بهترین فلزیاب یا Professional Metal Detector در نوع ساختار مدار خود می تواند از باتری های کوچک نیز استفاده کند زیرا قطعات الکترونیک جدید بسیار ریز و با قدرت بالا و عملکرد و کیفیت عالی می باشد و کارکرد قطعات الکترونیک جدید که در طراحی فلزیاب حرف های پیشرفته فرکانسی استفاده می شود به نسبت نوع و مدل خود بسیار بهتر عمل می کند. این فلزیاب ها دارای ابعاد کوچکتر به نسبت دیگر فلزیاب های مغناطیسی میی باشد و از آنجا که در دستگاه های فلزیاب فرکانسی طبق اصول رادار می توان از کویل یا لوپ استفاده نمی کند و سنسورهایی با کارکرد جریان فرکانس کار می کند همچنین حمل و نقل این دسته از فلزیاب به علت وزن سبک ان آسان تر بوده.

فلزیاب حرفه ای
فلزیاب حرفه ای

فلزیاب حرفه ای

فلزیاب حرفه ای با تکنولوژی پیشرفته از سری جدیدترین دستگاه های فلزیاب می باشد و دارای مدار الکترونیکی ردیاب، یا شعاع زن آنتنی با فلزیاب تصویری به همراه یکدیگر طراحی شده است و قدرت آن برای شناسایی هدف های با ارزش در زمین تفکیک DISCRIMINATION طلا ، نقره ، مس ، روی ، آهن ، نیکل و کروم بسیار دقیق میباشد. البته فلزیاب فوق حرفه ای و پیشرفته نیز در نوع فلزیاب تصویری و آنتن راداری یا فلزیاب ترکیبی یا فلزیاب چندکاره نیز به بازار فلزیاب ارائه می شود که مجهز به انواع سنسور ها با توان عملکرد فرکانس و شعشعات الکترومغناطیس میباشد و همین نوع سیستم فرکانسی قادر است با کویل یا لوپ سیم پیچ دار نیز بصورت مجزا یا همراه سنسور نوری حرارتی یا سنسور مادون قرمز یا سنسور التراسونیک کار کند.

انواع فلزیاب حرفه ای

فوق پیشرفته ترین فلزیاب های امروزه در بازار جهانی از نوع فلزیاب فرکانسی ، فرکانس القایی ، فلزیاب جذبی و رادار زمینی دستی با تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X میباشد.

قدرت فلزیاب حرفه ای

قدرت فلزیاب حرفه ای یا رادار زمینی دستی یا معدن یاب به نوع عملکرد آن بستگی دارد. اما قدرت فلزیاب حرفه ای به داشتن اطلاعات از نوع عملکرد فلزیاب نیز وابسته است و کار کردن با یک فلزیاب حرفه ای باید با دقت به انجام برسد زیرا یک فلزیاب حرفه ای برای کار حرفه ای طراحی شده است و کار فلزیاب حرفه ای به مراحل دقیق شرایط تشخیص هدف به نسبت نوع مواد معدنی و منابع صحنه کار و وضعیت آلیاژ هدف وابسته است و این ایجاد ارتباط به قدرت کار اپراتور فلزیاب یا رادار زمینی دستی یا معدن یاب وابسته است.

برخی از فلزیاب های شرکت IKPV :

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب ، طلایاب ، گنج یاب ، تعمیر فلزیاب ، اجاره فلزیاب ، ارتقاء فلزیاب ، خرید فلزیاب شیراز و … می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز ، فلزیاب ارومیه ، فلزیاب شهرکرد ، فلزیاب کرمانشاه ، فلزیاب کرمان ، یا نمایندگی فلزیاب تهران با شماره 09917579020 تماس بگیرید.

مشاهده لیست قیمت فلزیاب شرکت IKPV

شاید دوست داشته باشید:

Metal-Detector-App

برنامه فلزیاب گوشی های اندروید | دانلود برنامه فلزیاب اندروید

برنامه فلزیاب گوشی های اندروید برنامه فلزیاب گوشی های اندروید با این برنامه گوشی خود را تبدیل به یک دستگاه ردیاب فلز کنید! با پیشرفت شدن دنیای تلفن های همراه و سنسورهای آنها برنامه های ساخته شدند تا شما بتوانید به راحتی با آن ها به کاوش بپردازید این برنامه‌ها در سال ۲۰۱۹ بسیار زیاد شدند […]

فلزیاب Garrett محصول کمپانی گرت آمریکا

فلزیاب Garrett محصول کمپانی گرت آمریکا

معرفی کمپانی فلزیاب Garrett گرت آمریکا شرکت Garrett سازنده انواع دستگاه های گنج یاب ، طلایاب می باشد گرت از سال 1964 میلادی از کشور آمریکا بیزنس خود را زمینه ساخت انواع دستگاه های فلزیاب ، طلایاب ، گنج یاب ، حفره یاب ، معدن یاب آب یاب ، دستگاه های ژئو فیزیک زمین شناسی شروع […]

فلزیاب ماینلب استرالیا

فلزیاب ماینلب استرالیا

فلزیاب ماینلب استرالیا معرفی شرکت فلزیاب ماینلب استرالیا : فلزیاب ماینلب استرالیا سالیان زیادی است که در زمینه ساخت و منوتاژ انواع سیستم های فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب فعالیت دارد و در طول این سالیان قادر به طراحی و ساخت دستگاه های فلزیاب حرفه ای بدون رقیبی شده است که همواره مورد توجه کاربران باتجربه بوده است. Minelab رهبر ارائه […]

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =


همین حالا تماس بگیرید