نماد تبر در دفینه یابی

نماد تبر

m-yousefi آثار و نشانه , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نماد تبر در دفینه یابی و گنج یابی

کمپانی IKPV ایران تنها تولید کننده مجاز انواع دستگاه های فلزیاب، طلایاب، ردیاب و همچنین سازنده دستگاه فلزیاب تصویری ، فلزیاب امنیتی و… بهترین گزینه جهت خرید قدرتمند ترین دستگاه های فلزیاب در دنیا میباشد . در اینجا گزیده ای از علائم و نشانه تبر در گنجیابی و دفینه یابی را شرح مینماییم .

تبر ابزاری است که قدمت آن ب چندبن هزار سال پیش میرسد و در تمدن اولیه و دوره های مختلف زندگی بشر مشاهده گردیده است. انسانهان های اولیه از تبر جهت کار های ابتدایی نظیر شکار یا قطع درختان می پرداختند و از آن استفاده می کردند.هر چقدر از تمدن های قدیمی به سمت تمدن های جدید می آییم تبر پیشرفته تر شده و به عنوان وسیله جنگی نیز استفاده شده است و همچنین جنس آن از سنگ به مس ، برنج و آهن تبدیل شده است.تبر وسیله ای برنده و خطر ناک میباشد که جهت سهولت در کار میبایست مورد استفاده قرار گیرد بر خلاف کارایی خوب این دستگاه بعضی از شیادین از این وسیله جهت خشونت و اسیب رساندن به گونه انسان ، جانوران و یا ختی بعضی از گیاهان استفاده میکنند.

نماد تبر
نماد تبر

نماد تبر در گنج یابی

از نماد تبر در گنجیابی به ندرت استفاده شده است و اکثرا دزدان و راهزنان برای نشانه کردن دفینه از نماد تبر استفاده کرده اند.هنگام تفسیر نماد تبر میبایست به قسمت پشت تبر دقت کرد .در صورتی که قسمت پشت تبر دارای نوک تیز باشد ، نوک تیز و کوچک تبر به سمت درخت کهنسال است یا درخت قدیمی است که باید اطراف آن مورد بررسی و کاوش قرار گیرد.

در مواردی که درخت وجود نداشت باید در جهت نوک کوچک تبر حرکت کرد و زمین را به دقت نگاه کرد تا به مورد مشکوکی برسید و سپس آن را مورد کاوش قرار دهید.در کاوش اگر نشانه تبر دو دهنه مشاهده کردید سکه های نقره 14 تا 16 گرمی پیدا خواهید کرد.در افسانه یونان تبر نماد هفاسیتوس(موجودی که پاهایش شبیه به اسب بوده و قسمت بالا تنه اش انسان است) است که خدای فلزکاری می باشد و از این نماد بر روی ابزار جنگی استفاده شده است.

نماد تبر
نماد تبر

معرفی برخی از فلزیاب های شرکت IKPV

 

مطالبی که شاید شما بپسندید

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با انواع نشانه ها و علائم در گنجیابی اینجا را کلیک کنید با شماره 09917579030 تماس حاصل نمایید.

شاید دوست داشته باشید:

Bird On Rock

نماد پرنده در گنج یابی و دفینه یابی

نماد پرنده در گنج یابی و دفینه یابی نماد پرنده در گنج یابی | پَرَنده یا مرغ به جانوران مهره‌داری گفته می‌شود که بدنی پوشیده از پر دارند، خونگرم اند، بال دارند، بر روی دوپا راه می‌روند و تخم می‌گذارند. بیشتر پرندگان توانایی پرواز دارند. نزدیک به 10000 گونه پرنده در سراسر جهان وجود دارد.در […]

Zarb

علامت ضربدر در دفینه یابی

علامت ضربدر در دفینه یابی و گنج یابی قبل از پرداختن به علامت ضربدر در دفینه یابی ابتدا به معنا و مفهوم آن میپردازیم. ضربدر نشانه‌ای به شکل دو خط مایل متقاطع است که برای نمایش مفهوم نفی (مانند «خیر، این مورد بررسی نشده») و همچنین تایید استفاده می‌شود. این نشانه اغلب مخالف تیک است. […]

Leopard-Sign

نماد پلنگ در دفینه یابی

نماد پلنگ در دفینه یابی نشانه چیست قبل از بررسی نماد پلنگ در دفینه یابی باید به این نکته اشاره کرد که نقــوش جانــوری از جملــه نقش هایــی اســت کــه به طــور مســلط و مكــرر در بســیاری از تمدنهـای باسـتانی از جملـه ایـران مشـاهده شـده اسـت، فیلسـوف شـهیر کاسـیرر بـر ایــن اعتقــاد اســت کــه در […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 12 =


همین حالا تماس بگیرید