آثار و نشانه عقرب در دفینه یابی و خطرات دفینه عقرب

آثار و نشانه عقرب

metalseeker آثار و نشانه , , , , , , ,

آثار و نشانه عقرب در دفینه یابی

آثار و نشانه عقرب در دفینه یابی بیانگر راه حل بوده تا در ادامه کار، بهترین راه را انتخاب نماییم. برای یافتن راه حل یا تفسیر نشانه عقرب، باید خصوصیات آن را خوب بدانید. خوب است همان طور که در گذشته گفته شد، این بار نیز یادآوری کنیم که دانستن خصوصیات اخلاقی، رفتاری و نیز محل زندگی حیواناتی که از آنها در علامتگذاری دفینه استفاده می شد، به یافتن راه حل و یا تفسیر نشانه به شما کمک شایانی خواهد نمود.

یكی از خصوصیات عقرب ، زهردار بودن و خطر آفرین بودن این حیوان است. به هین دلیل دفینه مرتبط با این نشانه كه می خواهید پیدا كنید، به احتمال بسیار زیاد با زهر و سم آلوده شده یا تله فیزیکی دارد. در این نوع حفاری باید بسیار مراقب بود. دفینه ایی است كه با دشواری و زحمت زیاد می توانید آن را کشف و خارج كنید.

آثار و نشانه عقرب
آثار و نشانه عقرب

آثار و نشانه عقرب در گنج یابی

دفینه عقرب در حوض یا استخر، چاه های آب و یا در انبار های زیر زمینی نزدیك علامت است. اگر نشانه عقرب داخل غار است در این صورت گنجینه اش در انتهایی ترین قسمت غار قرار دارد. به دنبال سنگی بگردید كه امکان دارد زیر آن لانه عقرب باشد. دفینه می تواند زیر این سنگ باشد. در اطراف و در زیر زمین هم می تواند اتاق كوچكی باشد. دیده شده است كه نشانه عقرب به معانی مختلفی استفاده شده است.

در كارهایی كه با سختی و زحمت زیاد انجام شده، نشان عقرب در آن موجود بودن یك خطر بزرگ را خبر می دهد. مخصوصاً در آسیاب، حوض یا استخر، چاه، غارها و انبارهای زیرزمینی خیلی زیاد با خطر مواجه می شوید. تمام حوادث مرتبط با علائم و نمادها به طور كامل باید بررسی شود وبعد از اینكه تله فیزیكی را از كار انداختید جستجو را شروع كنید. اگر عقرب تنها باشد نشانه دفینه و خطر است. عقرب یك علامت نادر و یكی از نمادهای مسیحیان است و در سنگ قبر كسانی كه در خردسالی می میرند نیز می تواند دیده شود. نشانه عقرب با دم و یا مسیری كه نگاه می كند، می تواند جهت و مسیر حرکت را نشان بدهد.پ عقرب همچنین یكی از علامتهای مهم راهزنان است.

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب در شیراز یا نمایندگی فلزیاب تهران به همراه گارانتی معتبر، آموزش رایگان، خدمات پس از فروش، می توانید با شماره 09917579030 تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

مار با جوغن در دفینه یابی

مار با جوغن در دفینه یابی

مار با جوغن در دفینه یابی این نشانه بر روی سنگی ماری را که زبانش بیرون بود یافتید و در قسمت سرش نیز یک کاسه وجود داشتمار با جوغن در دفینه یابی بدین معنی است که در جلوی دید مار یک چاهی وجود خواهد داشتو دقیقا در ته دیواره چاه یک سنگ بزرگ یا ساروج که […]

مفهوم نشانه زن در دفینه یابی و نشانه زن حامله در دفینه یابی

مفهوم نشانه زن در دفینه یابی در مفهوم نشانه زن جهتی باید بررسی شود.باید به دست و انگشتان زن دقت بیشتری شود زیرا ممکن است آنها هم جهتی را نشان بدهند.به احتمال زیاد دفینه آن مربوط به جواهرات زنان می شود. مفهوم نشانه زن در دفینه یابی در مفهوم نشانه زن در دفینه یابی چنانچه […]

دفینه یا گنج چیست

دفینه یا گنج چیست

دفینه یا گنج چیست دفینه یا گنج به مجموعه ای از سکه ها و اشیای با ارزش می گویند که از سال های قدیم در زیر خاک مدفون شده باشد. اشخاصی که دفینه و گنج ها را در زیر خاک دفن می کردند معمولا این کار را با این هدف انجام می دادند که پس […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =


همین حالا تماس بگیرید