روش های تشخیص فلزیاب اصلی از فلزیاب تقلبی

روش های تشخیص فلزیاب اصلی از فلزیاب تقلبی
روش های تشخیص فلزیاب اصلی از فلزیاب تقلبی

برخی اوقات به لیست دستگاه های در اینترنت سر می زنم و میبینم که چه فلزیاب هایی کمترین کیفیت و کارایی را دارند. مدتی پیش کلیپ زیر را در مورد کلاهبرداری شرکت فلزیاب پارس ( فلزیاب مدرن ) دیدم که باعث شد این مطلب را بنویسم.

فلزیاب جعلی ترو ویدو کلاهبرداری شرکت فلزیاب پارس

البته قطعا هدفم این نیست که بگویم شرکت فلزیاب مدرن کلاهبردار است. این شرکت مدت کوتاهی است که به فروش فلزیاب جعلی فعالیت دارد و انواع فلزیاب ایرانی و بدون کیفیت را با نام  ساخت آلمان و انگلستان به فروش می رساند.

چند فلزیاب تقلبی محصول شرکت فلزیاب پارس

فلزیاب تقلبی DEEP FINDERS

فلزیاب تقلبی TERO VIDO

فلزیاب تقلبی TERO VIDO
فلزیاب تقلبی TERO VIDO
  • فلزیاب جعلی PAD 1061
  • فلزیاب جعلی NKS-1000 3D GPR

روش های تشخیص فلزیاب اصلی از فلزیاب تقلبی

  • گارانتی فلزیاب : مشتریان ایرانی لازم است بدانید که شرکت فلزیاب IKPV از ۲۰ سال پیش تا کنون تمام محصولات فلزیاب ، طلایاب ، گنج یاب و انواع فلزیاب تصویری خود را با خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر به فروش می رساند زیرا از عملکرد محصولات خود اطمینان کامل دارد و به بهانه خارجی بودن دستگاه فلزیاب از گارانتی محصولات خود بیمی ندارد.
  • تست در حضور مشتری : تست فلزیاب در روش حرکتی با سر جستجوگر ، کوئل ، لوپ و سنسور مغناطیسی با فاصله از فلز مهم است. اگر سرجستجوگر ، کوئل ، لوپ و سنسور مغناطیسی را در یک صخره بزرگ یا زمین طبیعی کوهستانی و هر نوع شرایط لایه های زمین قرار داده و فلز را از زیر یا مقابل سرجستجوگر ، کوئل ، لوپ و سنسور مغناطیسی عبور داده شود با شرایط زمین یکدست و بدون آلودگی یا لایه های متفاوت یکسان است ؛ دلیل آن این است که اگر سر جستجو گر ثابت باشد در شرایط بالانس دستی یا اتوماتیک و تغییرات فاز از میدان مغناطیس ذرات مزاحم پدید نمی‌آید و جریان مغناطیسی سرجستجوگر حالت ثابت داشته و با این وضعیت قدرت دقت و عمق فلزیاب بدست نمی‌آید و این روش کار اصلی آن فلزیاب نمی‌باشد.

خرید فلزیاب اورجینال

جهت خرید انواع فلزیاب اصلی به همراه آموزش رایگان، تست در حضور مشتری در شرایط مختلف، گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور از نمایندگی فلزیاب تهران یا نمایندگی فلزیاب شیراز می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

روش های تشخیص فلزیاب اصلی از فلزیاب تقلبی
Tagged on:                                                                                                                                                             

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهار =