فلزیاب Mega G3 ساخت کمپانی Mega locators آلمان

فلزیاب Mega G3
فلزیاب Mega G3

کمپانی واقع در هامبورگ آلمان با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه ساخت فلزیاب ، طلایاب ، فعال است و محصولات تولید این شرکت همواره مورد اعتماد کاوشگران و اپراتوران سراسر دنیا بوده است.تکنولوژی توسعه داده شده توسط این شرکت توانسته است که دستگاههای بزرگ و حجیم را به دستگاههای بسیار کوچک تبدیل کرده تا هرکسی بتواند به رویای خود دست یابد.

فلزیاب Mega G3 حاصل تلفیق سالها تجربه و تخصص شرکت Mega Locators با تکنولوژی های نوین است. این فلزیاب پس از تست و گذراندن آزمیش های مختلف در زمین های متفاوت و کشور های مختلف به بازار عرضه شده است. این دستگاه دومین نسل از تکنولوژی Mega Detection این شرکت میباشد. تکنولوزی ای که برای یافتن طلا ، فلزات گرانبها و حتی الماس توسعه داده شده است!!!برای تخمین محل دقیق اهداف از تکنولوژی لیزر در این دستگاه استفاده شده است که عملکرد آن خارق العاده است.

فلزیاب Mega G3 دستگاهی چندکاره برای یافتن طلا، نقره، برنز، مس ، الماس، سنگ های قیمتی است. این دستگاه دارای قابلیت حفره یابی و معدن یابی نیز هست و در این زمینه جزء دستگاههای قابل اعتماد و دقیق بازار است.این دستگاه شامل دو سیستم جست و جو پیشرفته میباشد و همچنین از ۸ زبان شامل فارسی نیز پشتیبانی میکند. به دلیل به کارگیری مدارهای الکتریکی پیشرفته ، تغییرات آب و هوایی و اقلیمی بر روی کارکرد آن تاثیری ندارد.

فیلم معرفی و تست فلزیاب Mega G3 :

 

مشاهده برخی از محصولات ما :

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، یون یاب ، سنسور GPR و انواع شاقول با کارشناسان ما در تماس باشید

جهت خرید فلزیاب Mega G3 با نمایندگی فلزیاب شیراز ، فلزیاب اهواز یا فلزیاب کرمان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید.

فلزیاب Mega G3 ساخت آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − ده =