فلزیاب OKM | معرفی شرکت فلزیاب او کا ام آلمان

فلزیاب OKM
فلزیاب OKM

معرفی شرکت فلزیاب OKM ( فلزیاب او کا ام )

شرکت فلزیاب OKM آلمان طراح و تولید کننده ، رادارهای نفوذی زمین ، تجهیزان الکترونیک زمین شناسی و سایر فناوری های شناسایی فلز است که در سال ۲۰۰۲ میلادی در شهر آلتنبورگ (Altenburg) ایالت تورینگن آلمان واقع در ۴۵ کیلومتری جنوب لایپزیگ فعالیت خود را در زمینه شروع کرد.

این کمپانی بین المللی از همان سال های شروع فعالیت با استفادذه از فناوری های روز جهان توانست  های بسیار قدرتمند و با کیفیتی تولید کند که توجه و تحصین فعالان در این زمینه را برانگیخت. این کمپانی، های ساخت خود را در زمینه های مختلفی مانند فلزیاب صنعتی ، ، ، کاوشی و … طراحی و تولید می کند و  جزء بهترین شرکت ها در زمینه ساخت فلزیاب بوده است.

محصولات فلزیاب ساخت کمپانی فلزیاب او کا ام آلمان

فلزیاب های ساخت کمپانی فلزیاب او کا ام آلمان علاوه بر داشتن فناوری پیشرفته و منحصر بودن در بین سایر فلزیاب ها، داری نرم افزار ویژه اسکن سه بعدی زمین به نام Visualize 3D می باشند که بیش از پیش اجازه آنالیز و بررسی با دقت زیاد داده ها و تصاویر را برای فلزیاب های OKM می دهد. همچنین با استفاده از نرم افزار ویژوالیزر سه بعدی می توان کاوش های منحصر به فرد و دقیقی را انجام داد که سایر فلزیاب ها قادر به انجام این کاوش ها نیستند. علاوه بر این ویژگی ها، فلزیاب های ساخت کمپان OKM آلمان توانایی شناسایی تونل ها و غارهای زیر زمینی را نیز دارند.

محصول کمپانی فلزیاب IKPV یک فلزیاب مگنومتر پیشرفته می باشد. این فلزیاب مدل مشابه فلزیاب Future I-160 ساخت کمپانی فلزیاب OKM است که نسبت به این فلزیاب دارای عملکرد قوی تر، خطای کمتر و قیمت مقرون به صرفه می باشد. جهت یا خرید فلزیاب RICHEL M-160 از نمایندگی فلزیاب شیراز یا نمایندگی فلزیاب تهران می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

برخی از محصولات کمپانی فلزیاب OKM آلمان

فلزیاب IKPV

 

فلزیاب OKM | معرفی شرکت فلزیاب او کا ام آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + دو =