فلزیاب THE BLACK PEARL محصول کمپانی Pirate آمریکا

فلزیاب THE BLACK PEARL
فلزیاب THE BLACK PEARL

شرکت بیزنس خود را از سال ۲۰۰۲ میلادی در شهر Harmanli واقع در استان Haskovo بلغارستان شروع کرد و با ساخت انواع فلزیاب میان رده ، با کیفیت و مدرن موفق شد سهم قابل توجهی از بازار فروش فلزیاب جهانی را به دست آورد.

دستگاه فلزیاب THE BLACK PEARL دستگاهی است که به اپراتورهای آماتور و تازه وارده به عرصه دفینه یابی پیشنهاد می شود. گنج یاب THE BLACK PEARL دارای رابط کاربری بسیار ساده و کاربر پسند است و از حساسیت مناسبی نیز برخوردار بوده و طراحی سبک و ارگونومیک آن نیز از خستگی اپراتور جلوگیری میکند. فلزیاب PIRATE THE BLACK PEARL یک نسیت به مدل های مشابه خود می باشد و همین امر در کنار ویژگی های مناسب، باعث استقبال گسترده کاوشگران از این مدل شده است. موارد استفاده شده در ساخت طلایاب THE BLACK PEARL از بهترین و با کیفیت ترین قطعات موجود در بازار است.

برخی از قابلیت ها و ویژگی های فلزیاب THE BLACK PEARL

  • سیستم هشدار صوتی و تصویری
  • توانایی حذف سیگنال های مزاحم
  • بالانس زمین به صورت دستی و خودکار
  • دارای مد کاوش طلا
  • فرکانس عملکرد ۷ تا ۱۴ کیلوهرتز
  • مجهز به باتری های قدرتمند با ظرفیت ۱۸۰۰ mAh با ماندگاری شارژ بین ۲۵ تا ۳۰ ساعت
  • توانایی شناسایی سکه تا عمق ۴۵ سانتی متر

معرفی فلزیاب Pirate The Black Pearl

مقایسه فلزیاب AJM BUGLE و فلزیاب The Black Pearl

 یک فلزیاب ارزان محصول کمپانی می باشد که یکی کارآمد ترین فلزیاب ها از نظر کاوشگران می باشد. دستگاه فلزیاب ای جی ام بوگل نسبت به فلزیاب Pirate The Black Pearl دارای برتری بسیار است و در بیشتر موارد دارای عملکرد بهتر و خطای بسیار کمتر نسبت به این فلزیاب می باشد. جهت اجاره فلزیاب یا خرید فلزیاب AJM BUGLE از یا می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

فلزیاب IKPV

 

فلزیاب THE BLACK PEARL محصول کمپانی فلزیاب Pirate بلغارستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =