فلزیاب Trove Ultimate | فلزیاب جعلی کلاهبرداری فلزیاب پارس

metalseeker فلزیاب DEEP FINDERS, فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب Trove Ultimate | فلزیاب جعلی کلاهبرداری فلزیاب پارس

آیا کیفیت فلزیاب خارجی بهتر از فلزیاب ایرانی است؟ محصولی که خریدار به نام فلزیاب انگلیسی خریداری می کند، آیا واقعا ساخت انگلستان است یا تنها نام فلزیاب انگلیسی بر روی آن قرار گرفته است؟ متاسفانه متاسفانه این روزها مشاهده می کنیم که عدم اطلاع کافی خریداران فلزیاب باعث شده که افراد کلاهبردار مانند فلزیاب پارس ، فلزیاب مدرن یا فلزیاب ایده آل دستگاه های بدون کیفیت و تولید داخل را با قیمتی بالاتر و به نام به فروش برسانند. اما مسئله اینجاست که برخی ایرانی ها دچار خودباختگی در ریشه خود هستند و کالای ایرانی را با داشتن مارک خارجی می پذیرند در غیر این صورت رغبتی نشان نمی دهند. همین موضوع باعث شده تا برای فروش  خود به سمت پدیده مارک گذاری بروند.

فلزیاب تقلبی

شاید گمان برخی از افراد این باشد که جعل برند و فروش کالاهای تقلبی صرفا مختص بازار لوازم صوتی و تصویری، لوازم خانگی و پوشاک است، اما این روزها بازار فیک به  هم رسیده است. نمایندگی فلزیاب تهران هم در این موضوع می گوید: کمتر شرکت هایی مانند کمپانی  در ایران دست به تولید فلزیاب های با کیفیت و دارای گارانتی می کنند و بیشتر شرکت های دیگر مانند شرکت  یا  اقدام به فروش فلزیاب جعلی و بدون کیفیت می کنند. اما این واقعیت بر چه کسی پوشیده است که سهم عمده تولیدات  متعلق به شرکت فلزیاب IKPV است. شاید همین اعتبار در سراسر ایران باعث شده تا برخی فرصت طلبان هوس کنند تا از نام فلزیاب خارجی سوء استفاده کنند و منافع خودشان را با تولید و جعل نام برندهای دیگر پیش ببرند.

فروشندگان کلاهبردار مانند فلزیاب پارس یا فلزیاب مدرن که در کشور ایران اقدام به فروش فلزیاب تقلبی و بی کیفیت می نماید و برای اینکه بتواند دستگاه های فلزیاب جعلی و فاقد کارایی خود را به خریدار فلزیاب بفروشد به دروغ از نام فلزیاب خارجی برای دستگاه های فلزیاب ایرانی و بدون کیفیت خود استفاده می کند و در زمان  به مشتری اعلام نمی کنند که این  ساخت ایران می باشد. شرکت فلزیاب پارس سعی دارد که دستگاه  و بدون کیفیت خود را با نام یک فلزیاب خارجی به فروش برساند و با همین ترفند مبلغ های بسیار زیادی را از  دریافت می کند.

فلزیاب Trove Ultimate فلزیاب تقلبی کلاهبرداری فلزیاب مدرن

فلزیاب تقلبی Trove Ultimate یک فلزیاب جعلی کاملا تولید ایران می باشد که توسط شرکت کلاهبردار فلزیاب پارس ( فلزیاب مدرن ) به عنوان فلزیاب خارجی با نام فلزیاب دیپ فایندرز کشور انگلستان در بازار فروش فلزیاب ایران به فروش می رسد.

فلزیاب Trove Ultimate | فلزیاب جعلی کلاهبرداری فلزیاب پارس
فلزیاب Trove Ultimate | فلزیاب جعلی کلاهبرداری فلزیاب پارس

فلزیاب Trove Ultimate | فلزیاب جعلی کلاهبرداری فلزیاب پارس
فلزیاب Trove Ultimate | فلزیاب جعلی کلاهبرداری فلزیاب پارس

چند فلزیاب تقلبی محصول شرکت فلزیاب پارس

فلزیاب تقلبی DEEP FINDERS

فلزیاب تقلبی ترو ویدو

  • فلزیاب جعلی PAD 1061
  • فلزیاب جعلی NKS-1000 3D GPR

فلزیاب تقلبی Tero Vido کلاهبرداری شرکت فلزیاب پارس

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب ATX ساخت شرکت گرت آمریکا

فلزیاب ATX ساخت شرکت گرت آمریکا

فلزیاب ATX محصول کمپانی Garrett کشور آمریکا گنج یاب و طلایاب Garrett ATX با عمکلرد پالسی خود و سیگنال های که ارسال می کند هدف را شناسایی کرده و به کاوشگر اطلاع می دهد که با صوت بلند برای سیگنال های قوی و صدای کم برای سیگنال های ضعیف به اپراتور اطلاع می دهد.  فلزیاب […]

فلزیاب OMEGA 8000

فلزیاب OMEGA 8000 محصول فلزیاب Teknetics

فلزیاب OMEGA 8000 محصول کمپانی فلزیاب Teknetics   کمپانی فلزیاب Teknetics آمریکا یک دستگاه فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب را در اواخر سال 2008 میلادی واراد بازار فروش فلزیاب کرد که OMEGA 8000 نام داشت. دستگاه گنج یاب و فلزیاب امگا 8000 یکی از پیشرته ترین و جدیدترین گنج یاب های موجود در بازار جهانی می […]

فلزیاب فیوچر 2018

فلزیاب فیوچر 2018

فلزیاب فیوچر 2018 محصول کمپانی فلزیاب او کا ام آلمان شرکت فلزیاب OKM آلمان تولید کننده فلزیاب ، رادارهای نفوذی زمین ، تجهیزات الکترونیکی زمین شناسی و سایر تکنولوژی های شناسایی فلز است که در سال ۲۰۰۲ در شهر آلتنبورگ (Altenburg) ایالت تورینگن آلمان واقع در ۴۵ کیلومتری جنوب لایپزیگ تاسیس شد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =


همین حالا تماس بگیرید