گنج یاب حرفه ای چه قابلیت هایی دارد

گنج یاب حرفه ای

felezyabeghlid مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

گنج یاب حرفه ای چه قابلیت هایی دارد

گنج یاب حرفه ای به چه دستگاهی می گویند؟ مطالعه در مورد قابلیت ها و عملکرد فلزیاب ، طلایاب ، گنج یاب و … زمانی از شما تلف نمی کند اما به افزایش اطلاعات شما در مورد این دستگاه ها و آشنایی با فرآیند فلزیابی کمک بسیار می کند.

گنج یاب حرفه ای
گنج یاب حرفه ای

حتما برای شما نیز جالب است که بدانید یک دستگاه گنج یاب خوب و حرفه ای چه قابلیت هایی باید داشته باید و برای خرید یک گنج یاب حرفه ای و کارا به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم.شاید مهمترین دلیلی که باید به آن توجه کرد این است که ظاهر گنج یاب به هیچ وجه مهم نیست. ظاهر یک دستگاه گنج یاب هیچ گاه نشانه بالا بودن کیفیت آن نیست و این مطلب را ما ایرانی ها در مورد اجناس چینی به خوبی درک کرده ایم.

گنج یاب حرفه ای چه قابلیت هایی دارد

 • باید عمق کاوش حداقل 3 تا 4 متر را داشته باشد (توجه فرمایید که عمق کاوش های نجومی 30 متر، 40 متر و … دروغی بیش از سوی افراد کلاهبردار نیستند).
 • باید قابلیت تفکیک فلزات بین فلزات آهنی و فلزات غیر آهنی را داشته باشد و در صورت جدید بودن دستگاه مد فقط طلا (Just Gold) را داشته باشد.
 • مجهز به بالانس زمین به صورت اتوماتیک و دستی باشد (بالانس دستی برای کاوشگران حرفه ای بسیار مهم است).
 • مجهز به قابلیت تنظیم و تغییر فرکانس باشد (Frequency Shift).
 • توانایی تنظیم حساسیت کاوش را برای امور مختلف داشته باشد.
 • شاخص نمایش عمق هدف داشته باشد.
 • دارای تفکیک حداقل 60 درصدی باشد.
 • قابلیت حذف ذرات ناخواسته را داشته باشد (این قابلیت موجب افزایش دقت دستگاه گنج یاب می شود)
 • دارای یکی از سیستم های کاری VLF و یا PI باشد (اگر دارای PI تغییر یافته باشد بسیار خوب است زیرا سیستم کاری PI تغییر یافته ترکیبی از دو نوع سیستم  VLF و PI است که هم قدرت تفکیک نوع VLF را داراست و هم قدرت نفوذ نوع PI)

گنج یاب حرفه ای چه قابلیت هایی دارد

 • تصویری بودن دستگاه فلزیاب یک قابلیت اضافه و کمکی است و ربطی به عملکرد و کیفیت آن ندارد. شاید فلزیاب تصویری در نظرتان حرفه ای تر بنظر بیاید ولی به یاد داشته باشید تصویری بودن هیچ ربطی به عملکرد دستگاه ندارد.
 • سبک و کم حجم باشد این عامل سبب میشود که علاوه بر حمل آسان ، نگهداری از آن نیز راحت تر شود
 • امکان حذف ذرات ناخواسته حداقل 50 درصدی را داشته باشد زیرا مهم ترین عامل در قیمت گذاری یک گنج یاب یا فلزیاب همین عامل حذف ذرات است
 • یک باور غلط و رایج در بین خریداران این است که هر چه قیمت یک چیزی بیشتر باشد بهتر و با کیفیت تر است.سعی کنید این باور غلط را از خود دور کنید!

چند گنجیاب حرفه ای محصول شرکت فلزیاب IKPV

دیگر محصولات شرکت IKPV 

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب در شیراز یا نمایندگی فلزیاب تهران به همراه گارانتی معتبر، آموزش رایگان، خدمات پس از فروش، می توانید با شماره 09917579030 تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

چگونه یک فلزیاب مناسب انتخاب کنیم

چگونه یک فلزیاب مناسب انتخاب کنیم همواره انتخاب یک فلزیاب مناسب راحت نبوده است و گاهی اوقات برای افراد مشکلات ایجاد می‌شده که افراد دچار سردرگمی می شوند همچنین تعداد شرکت‌های فلزیابی امروزه بسیار زیاد شده و تقریبا اکثر آنها دستگاه های با کیفیتی را تولید می کند اما ما هنوز نمی دانیم که کدام […]

فروش گنج یاب

فروش گنج یاب

فروش گنج یاب در شیراز تفاوت گنج یاب و فلزیاب : همان طور که می دانید فلزیاب ابزاری است جهت کشف اهداف فلزی پنهان شده در زیر زمین می باشد. فلزیاب فقط قادر به کشف فلز هستند اما توانایی تشخیص نوع فلز ، ابعاد و تفکیک آن ها نمی باشد. اما گنج یاب ها بر […]

Afghanistan-Metal-Detector

خرید فلزیاب در افغانستان

دلایل خرید فلزیاب در افغانستان قبل از پرداختن به بحث خرید فلزیاب در افغانستان باید کمی در مورد پیشینه تاریخی این کشور بدانیم. افغانستان، اگرچه به‌عنوان یک کشور و یک ملت دارای تاریخی جدید است؛ اما این سرزمین از لحاظ قدمت تاریخی، یکی از کهن‌ترین کشورهای جهان به‌شمار می‌رود. سرزمین افغانستان امروزی به دلیل قرارگرفتن […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 3 =


همین حالا تماس بگیرید